Szkoła Gospodarki Odpadami 2019

O wydarzeniu

Szkoła Gospodarki Odpadami to konferencja o charakterze naukowo-szkoleniowym od lat ciesząca się dużym zainteresowaniem środowisk związanych z ochroną środowiska. W obradach Szkoły udział biorą pracownicy urzędów różnego szczebla - głównie wydziałów ochrony środowiska, przedstawiciele Uczelni, Instytutów PAN, resortowych jednostek naukowo-badawczych oraz firm i zakładów przemysłowych. 

Ubiegłoroczna edycja

W 2019 roku Szkoła Gospodarki Odpadami odbyła się w ramach Sesji Naukowo-Technicznej organizowanej z okazji obchodów Dnia Górnika, w dniach 8-9 grudnia 2019 r., w gmachu Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie. Temat Sesji to Wpływ Górnictwa na Środowisko. Na tegoroczną, jedenastą edycję Szkołę Gospodarki Odpadami, przygotowano dwie sesje. 


Harmonogram SGO 2019
Harmonogram SGO 2019
W 2019 roku podczas Szkoły Gospodarki Odpadami odbyło się 8 sekcji tematycznych, podczas których przedstawiono kilkadziesiąt referatów. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym harmonogramem wydarzenia, dostępnym poniżej.
Fotorelacja
Fotorelacja

Podczas tego dwudniowego wydarzenia na Akademii Górniczo-Hutniczej spotkało się kilkadziesiąt osób, pochodzących z grona przedsiębiorców, naukowców i sympatyków tematu szerokopojętej tematyki Gospodarowania Odpadami. Zobacz zdjęcia!

Harmonogram Szkoły Gospodarki Odpadami 2019 - Pobierz