Zgłoszenia referatów!

Zobacz konferencję sprzed roku!

Zobacz jak wyglądała konferencja

Szkoła Gospodarki Odpadami

Kraków, 15-16 czerwca 2020

Szkoła Gospodarki Odpadami,

czyli dwa słowa o nas

Szkoła Gospodarki Odpadami to konferencja o charakterze naukowo-szkoleniowym od lat ciesząca się dużym zainteresowaniem środowisk związanych z ochroną środowiska. W obradach Szkoły udział biorą pracownicy urzędów różnego szczebla - głównie wydziałów ochrony środowiska, przedstawiciele Uczelni, Instytutów PAN, resortowych jednostek naukowo-badawczych oraz firm i zakładów przemysłowych.  Szkoła Gospodarki Odpadami to konferencja o charakterze szkoleniowo-naukowym, która odbyła się siedmiokrotnie w latach 1997-2005 i kolejna, dwunasta edycja, odbędzie się w dniach 15-16 czerwca 2020r. w Akademii Górniczo-Hutniczej.

Docelową grupą odbiorców SGO są osoby zajmujące się gospodarką odpadami i ochroną środowiska w urzędach, w przedsiębiorstwach zarówno państwowych jak i prywatnych, pracownicy uczelni wyższych oraz instytutów naukowo badawczych, a także przedstawiciele firm działających w zakresie szeroko pojętej ochrony środowiska. SGO była organizowana przez Wydział Górniczy Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie we współpracy z Polską Akademią Nauk i firmą UTEX. Organizatorami VIII Szkoły Gospodarki Odpadami będzie Wydział Górnictwa i Geoinżynierii AGH oraz Instytut Gospodarki Surowcami Mineralnymi i Energią PAN Fundacja dla AGH.

Aktualności

Sesje tematyczne
Sesje tematyczne

Zapraszamy do zapoznania się z sesjami tematycznymi, które zostaną zaprezentowane w ramach VIII Szkoły Gospodarki Odpadami w dniach 15-16 czerwca 2020 r.

Zapraszamy do zgłaszania referatów!
Zapraszamy do zgłaszania referatów!

Zapraszamy Państwa do składania referatów na VIII Szkołę Gospodarki Odpadami, która odbędzie się 15-16 czerwca 2020 roku

Fotorelacja z wydarzenia
Fotorelacja z wydarzenia
Zapraszamy do zapoznania się z fotorelacją z wydarzenia. Link do pełnej relacji tutaj.